Παρασκευή, 06 Απρίλιος 2012 12:44
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α', Β' και Γ' κατηγορίας, όπου η ΕΠΣΗΠ- λόγω του αγώνα του ΠΑΣ με την την ΑΕΚ την Κυριακή 8 Απριλίου- έχει προχωρήσει σε αλλαγή της ώρας έναρξης σε όλους τους αγώνες που διεξάγονται αυτή τη μέρα.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές σε όλες τις κατηγορίες:

Α' κατηγορία

Σάββατο 7 Απριλίου

17:00

Κουτσελιό-Κατσικά: Κόλλιας ( Παπαδημητρίου-Πασχάλης)

Ελεούσα-Ροδοτόπι: Κύρκος ( Μάντζιος-Παπαδόπουλος)

Πεδινή-Ανατολή: Μπούμπας (Γεωργάκης-Σιαμέτης)

Πέραμα-Μικρασιάτες: Μυριούνης (Χήτος-Ράπτη)

Καλπάκι-Ατρόμητος: Κατσουλίδης ( Τασιούλας-Τίκας Δ.)

Βουνοπλαγιά-Βελισσάριο: Τάτσης (Γούκος-Κωσταρά)

Κρύα-Λαψίστα: Ζαμπαλάς (Αντωνίου-Αλεξίου)

Μουσιωτίτσα-Ηλιόκαλη: Γιώτης (Μπαδήμας-Θανασιάς)

Β' κατηγορία

Σάββατο 7 Απριλίου

Α' όμιλος

17:00

Καρυές-Πανφρουριακός: Κατσικογιάννης (Διαμάντης Λ.-Κολιάκη)

Πεντέλη-Κόντσικα: Σπυρογιώτης (Χρυσάφης-Κολιοφούκας)

Αμπελόκηποι-Ζωοδόχος: Σταματελόπουλος (Λάμπρου-Κατέρης)

19:15

Ραφταναίοι-Πρωτόπαππα: Τσιούρης (Παυλίδης-Ψαρράς)

Κυριακή 8 Απριλίου

16:00

Ρίζα-Αμφιθέα: Γατσόμαλος (Πολίτης-Χρυσάφης)

Αγρ. Αστέρας-Σταυράκι: Μωυσιάδης (Μπούνας-Μάρκου)

Νησί-Περίβλεπτος: Μπούμπας (Κυριαζή-Θανασιάς)

Ασβεστοχώρι-Καμποχώρια: Γεωργίου (Σιαμέτης-Κολιάκη)

Αγία Μαρίνα-Πωγωνάτος: Τσιούρης (Ζιώγα-Ναστούλης)

Β' όμιλος

Σάββατο 7 Απριλίου

17:00

Χαροκόπι-Πλατανιά: Μασαλάς (Ευαγγελιάς-Κατσανάκης)

Κάστρο-Κοσμηρά: Μιχαηλίδης (Γατσόμαλος-Κάσσος)

Μέτσοβο-Μουζακαίοι: Γείτονας (Κωσταντινή-Ορφανός)

Κυριακή 8 Απριλίου

11:00

Καστρίτσα-Μαβίλης: Τάτσης (Λάμπρου-Καραλής)

16:00

Δαφνούλα-Καρδαμήτσια: Χήτος ( Σπυρογιώτης -Βίτσας)

Χρυσοβίτσα-Ολυμπιακός Ι.: Μάντζιος (Γείτονας-Τσατσάνης)

Λογγάδες-Σερβιανά: Μπαλατσούκας (Τίκας Δ.- Διαμάντης Λ.)

Χουλιαράδες-Θεριακήσι: Κατσικογιάννης (Μασαλάς-Ράπτη)

Συρράκο-Βαρυάδες: Μυριούνης (Μπαδήμας-Παπαδόπουλος)

Γ' κατηγορία

Α' όμιλος

Σάββατο 7 Απριλίου

Π.Α.Ο.Κόνιτσας-Μπισδουνάκι: Ναστούλης (Γώγου-Ζιώγα)

Ζίτσα-Γραμμένο: Καρρά (Πολίτης-Χρόνης)

Κυριακή 8 Απριλίου

11:00

Πετσάλι-Ανάργυροι: Πολίτης (Διαμάντης Δ.-Μπούνας)

Βοτονόσι-Δαβάκης: Ψαρράς ( Παπαλαζάρου-Ντάλλας)

12:15

Περιστέρι-Μάρμαρα: Μιχαηλίδης (Παυλίδης-Γώγου)

14:00

Μηλιά-Πανζαγοριζιακός: Παπαδημητρίου (Καρρά-Χρόνης)

16:00

Κεφαλόβρυσο-Καρίτσα: Σταματελόπουλος (Τασιούλας-Κωσταντινή)


Β' όμιλος

Κυριακή 8 Απριλίου

11:00

Αετοράχη-Αμπελιά: Μπαλατσούκας (Μωϋσιάδης-Πασχάλης)

14:00

Πράμαντα-Α.Ε.Γιάννενα: Γιώτης (Αλεξίου-Αρβανίτης)

14:30

Πήγασος-Κουκλέσι: Γεωργάκης (Σιόντης-Τασούλα)

16:00

Ελπίδες-Ρωμανό:Ζαμπαλάς (Μαλισσόβας-Πασχάλης)

Για τυχόν αλλαγές στους ορισμούς την ευθύνη έχει η Ε.Δ/ΕΠΣΗΠ.

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 06 Απρίλιος 2012 13:30

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή