- ΠΑΣ Γιάννινα
- Super League
- Super League 2
- Γ Εθνική
- Ερασιτεχνικό
- Άλλα Σπορ
- Γενικά
- Βαθμολογίες
- Στήλες
- Ποιοι Είμαστε
- Διαφήμιση
- Όροι Χρήσης
- Επικοινωνία
Στο επίκεντρο του εγχώριου και διεθνούς ενδιαφέροντος βρέθηκε για ακόμη μια χρονιά το Ζαγόρι μέσω του 13ου του Zagori Mountain Running, μιας διοργάνωσης διαφήμιση για την περιοχή και πολύτιμο «εργα...
Δείτε ΠερισσότεραΣτην κορυφή της Ελληνικής Κωπηλασίας παραμένει για μία ακόμη χρονιά ο Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων, ο οποίος γιορτάζει φέτος τα 70 χρόνια από την ίδρυσή του.
Δείτε ΠερισσότεραΗ Γιαννιώτισσα τενίστρια Χαρά Ζήνα κλήθηκε να εκπροσωπήσει τη χώρα μας στους Πανευρωπαϊκούς αγώνες τένις κάτω των 14 ετών "European Summer Cups” που διεξάγονται στο Cabourg της Γαλλίας (28 Ιουνίου ...
Δείτε ΠερισσότεραΣτα Γιάννενα χτύπησε επί ένα τριήμερο η «καρδιά» της Ελληνικής Κωπηλασίας, με αφορμή την 16η Πανελλήνια Συνάντηση Ανάπτυξης και τους αγώνες της Α΄ φάσης της που διεξήχθησαν στον υγρό στίβο της λίμν...
Δείτε ΠερισσότεραΣτην Πολωνία και την πόλη Κρούζιτσα βρίσκεται από χθες η Εθνική ομάδα κωπηλασίας προκειμένου να πάρει μέρος στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ19 που θα διεξαχθεί αυτό το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Ιουνίου.
Δείτε ΠερισσότεραΜε τον καλύτερο δυνατό τρόπο για τον Ναυτικό Όμιλο Ιωαννίνων ολοκληρώθηκε η α΄ φάση του 90ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κωπηλασίας, καθώς αναδείχθηκε Πολυνίκης των αγώνων με πλούσια «συγκομιδή» μετα...
Δείτε ΠερισσότεραΤο έκανε πάλι το… θαύμα του χθες το μεσημέρι ο κορυφαίος Γιαννιώτης κωπηλάτης Στέφανος Ντούσκος, ο οποίος κατέκτησε το τρίτο του ασημένιο μετάλλιο σε Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, αυτή τη φορά στο Ζέγκεντ ...
Δείτε ΠερισσότεραΜε μια λαμπρή εκδήλωση που έλαβε χώρα χθες το απόγευμα στη πλατεία Μαβίλη, τα Γιάννενα υποδέχτηκαν την Ολυμπιακή Φλόγα, το σύμβολο της αλληλεγγύης και της ειρήνης, το οποίο σήμερα κάνει στάση στο Π...
Δείτε ΠερισσότεραΠρωτιές και διακρίσεις πέτυχαν οι επίλεκτοι αθλητές και αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Ιωαννίνων που έλαβαν μέρος με την αποστολή της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας στη διεθνή ρεγκάτα της λίμνης Πιεντιλού...
Δείτε ΠερισσότεραΜε απόλυτη επιτυχία διεξήχθη ο 1ος Δρόμος Μνήμης Τεμπών, την περασμένη Κυριακή στη Λάρισα. Στον αγώνα μνήμης συμμετείχε και ο Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων με τις Βασιλική Τσούνη και Έφη Τζίμα που συμ...
Δείτε ΠερισσότεραPASsports - Το διαβατήριο στα σπορ, Copyright © 2024, All rights reserved.