Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2011 09:26
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Αγωνιστική δραστηριότητα το Σαββατοκύριακο στο ερασιτεχνικό

Πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα έχουμε στο ερασιτεχνικό αυτό το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15:00)

Ελεούσα - Πέραμα, Κατσουλίδης (Μπαδήμας-Τασιούλας)
Ροδοτόπι - Βουνοπλαγιά, Μπαλατσούκας (Γεωργάκης-Διαμάντης)
Ανατολή - Κρύα, Γιώτης (Ράπτη-Παπαδόπουλος)
Α.Ε. Μικρασιατών - Μουσιωτίτσα, Μπούμπας (Σιαμέτης-Γεωργίου)
Βελισσάριο - Λαψίστα, Ζαμπαλάς (Τάτσης-Γούκος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ (15:00)

Κατσικά - Πεδινή, Τάτσης (Γούκος-Γεωργάκης)
Κουτσελιό - Καλπάκι, Κατσικογιάννης (Κολιάκη-Τσιούρης)
Ατρόμητος - Ηλιόκαλη, Κατσουλίδης (Ράπτη-Αρβανίτης)

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)

Νησί - Αμφιθέα, Πολίτης (Βίτσας-Ορφανός)
Πεντέλη - Α.Ε. Καμποχωρίων, Κόλλιας (Μαλισσόβας-Κυριαζή)
Πρωτόπαππα - Κόντσικα, Πασχάλης (Τσιούρης-Παυλίδης)
17:15 Ραφταναίοι - Ζωοδόχος, Σπυρογιώτης (Κάσσος-Κυριαζή)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Ασβεστοχώρι - Σταυράκι, Γεωργίου (Λάππας-Κατσανάκης)
11:00 Αγ. Μαρίνα - Περίβλεπτος, Γατσόμαλος (Χρόνης-Κολιοφούκας)
15:00 Καρυές - Ρίζα, Μπαδήμας (Σπυρογιώτης-Κωσταντινή)
15:00 Αγρ. Αστέρας - Πανφρουριακός, Παπαδόπουλος (Διαμάντης-Μπούνας)
17:15 Αμπελόκηποι - Πωγωνάτος, Ζαμπαλάς (Κόλλιας-Χήτος)


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)

Δαφνούλα - Χαροκόπι, Κατσικογιάννης (Μασαλάς-Καραλής)
Κάστρο - Μαβίλης,  Αντωνίου (Γατσόμαλος-Γαλάνης)
Λογγάδες - Ολυμπιακός Ιωαννίνων, Κύρκος (Μάντζιος-Λάμπρου)
Μέτσοβο - Κοσμηρά, Κολιάκη (Τίκας-Ευαγγελιάς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

10:30 Χουλιαράδες - Σερβιανά, Αντωνίου (Κατσουλίδης-Αρβανίτης)
11:00 Καστρίτσα - Καρδαμήτσια, Μασαλάς (Γώγου-Λάμπρου)
12:45 Συρράκο - Θεριακήσι,  Γιώτης (Μαλισσόβας-Κυριαζή)
15:00 Χρυσοβίτσα - Πλατανιά, Βίτσας (Καρρά-Πολίτης)
15:00 Βαρυάδες - Μουζακαίοι, Τασιούλας( Τίκας-Ζιώγα)

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)

Ανάργυροι - Περιστέρι, Παπαδημητρίου (Κωσταντινή-Αγόρας)
Μάρμαρα - Γραμμένο, Μωϋσιάδης (Γείτονας-Γώγου)
Δαβάκης - Καρίτσα, Αρβανίτης (Χήτος-Θάνος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Πετσάλι - Κεφαλόβρυσο, Μπούνας (Γείτονας-Τασούλα)
11:00 Μπισδουνάκι - Βοτονόσι, Χρυσάφης (Καρρά-Ντάλλας)
15:00 ΠΑΟ Κόνιτσας - Μηλιά, Παυλίδης (Παπαχρήστος-Χρυσάφης)
15:00 Πανζαγορισιακός - Ζίτσα, Ψαρράς (Σιόντης-Μάρκου)

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

11:00 Επισκοπικό - Πήγασος, Σιόντης (Ψαρράς-Μάρκου)
12:00 Σιστρούνι - ΠΑΟ Ιωαννίνων, Αλεξίου (Ναστούλης-Μάντζιος)
15:00 Λάκκα - Ελπίδες Ιωαννίνων, Παπαλαζάρου (Μωϋσιάδης-Χρυσάφης)
15:00 Κουκλέσι - Αμπελιά, Παπαδημητρίου (Ευαγγελιάς-Κατσανάκης)
15:00 Ρωμανό - Αετορράχη, Μάντζιος (Αλεξίου-Ναστούλης0

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

18:30 Μαντείο - Α.Ε. Γιάννενα, Θανασιάς (Τσατσάνης-Μιχαηλίδης)

Ρεπό: Πράμαντα

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 19 Νοέμβριος 2011 19:34

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή