Το πρόγραμμα της Α' Ερασιτεχνικής

12.09.2022 Αναγνώστηκε 778 φορές #Eρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Α' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023, όπως αυτό προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση.

Το πρόγραμμα της Α' Ερασιτεχνικής

Η σέντρα στο νέο πρωτάθλημα έχει προγραμματιστεί για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 17 και 18 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική-18η

ΑΟ Ανατολής-Τιτάν Λογγάδων

Αγία Μαρίνα-ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΟ Κοσμηράς-Αγροτικός Καστρίτσας

Αετός Νήσου-Θύελλα Κατσικά

ΑΟ Σταυρακίου-Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΟ Κουτσελιού-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Αστήρ Αμφιθέας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Άτλας Χουλιαράδες-Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

2η αγωνιστική -19η

Αγία Μαρίνα-ΑΟ Ανατολής

Τιτάν Λογγάδων -ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΣ Μέτσοβο-Αετός Νήσου

Αγροτικός Καστρίτσας-ΑΟ Σταυρακίου

Θύελλα Κατσικά-ΠΑΟ Κουτσελιού

Πίνδος Κόνιτσας-Αστήρ Αμφιθέας

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Άτλας Χουλιαράδες

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Θύελλα Ελεούσας-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

3η αγωνιστική -20η

ΑΟ Ανατολής-ΑΟ Κοσμηράς

Αετός Νήσου-Αγία Μαρίνα

ΑΟ Σταυρακίου- Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Κουτσελιού-ΠΑΣ Μέτσοβο

Αστήρ Αμφιθέας-Αγροτικός Καστρίτσας

Άτλας Χουλιαράδες-Θύελλα Κατσικά

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Πίνδος Κόνιτσας

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Θύελλα Ελεούσας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

4η αγωνιστική-21η

Αετός Νήσου-ΑΟ Ανατολής

ΑΟ Κοσμηράς-ΑΟ Σταυρακίου

Αγία Μαρίνα-ΠΑΟ Κουτσελιού

Τιτάν Λογγάδων -Αστήρ Αμφιθέας

ΠΑΣ Μέτσοβο-Άτλας Χουλιαράδες

Αγροτικός Καστρίτσας-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Θύελλα Κατσικά-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Πίνδος Κόνιτσας-Θύελλα Ελεούσας

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

5η αγωνιστική- 22η

ΑΟ Ανατολής-ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΟ Κουτσελιού-Αετός Νήσου

Αστήρ Αμφιθέας-ΑΟ Κοσμηράς

Άτλας Χουλιαράδες-Αγία Μαρίνα

ΠΑΟ Ηλιόκαλης- Τιτάν Λογγάδων

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΠΑΣ Μέτσοβο

Θύελλα Ελεούσας-Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Θύελλα Κατσικά

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Πίνδος Κόνιτσας

6η αγωνιστική-23η

ΠΑΟ Κουτσελιού-ΑΟ Ανατολής

ΑΟ Σταυρακίου-Αστήρ Αμφιθέας

Αετός Νήσου-Άτλας Χουλιαράδες

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αγία Μαρίνα-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Τιτάν Λογγάδων -Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΣ Μέτσοβο-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αγροτικός Καστρίτσας-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Θύελλα Κατσικά-Πίνδος Κόνιτσας

7η αγωνιστική-24η

ΑΟ Ανατολής-Αστήρ Αμφιθέας

Άτλας Χουλιαράδες-ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΑΟ Σταυρακίου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Αετός Νήσου

Θύελλα Ελεούσας-ΑΟ Κοσμηράς

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αγία Μαρίνα

Παντελεήμων Δροσοχωρίου- Τιτάν Λογγάδων

Πίνδος Κόνιτσας-ΠΑΣ Μέτσοβο

Θύελλα Κατσικά-Αγροτικός Καστρίτσας

8η αγωνιστική-25η

Άτλας Χουλιαράδες-ΑΟ Ανατολής

Αστήρ Αμφιθέας-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΟ Κουτσελιού-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΟ Σταυρακίου-Θύελλα Ελεούσας

Αετός Νήσου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΑΟ Κοσμηράς-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Αγία Μαρίνα-Πίνδος Κόνιτσας

Τιτάν Λογγάδων -Θύελλα Κατσικά

ΠΑΣ Μέτσοβο-Αγροτικός Καστρίτσας

9η αγωνιστική-26η

ΑΟ Ανατολής-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Άτλας Χουλιαράδες

Θύελλα Ελεούσας-Αστήρ Αμφιθέας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΠΑΟ Κουτσελιού

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΟ Σταυρακίου

Πίνδος Κόνιτσας-Αετός Νήσου

Θύελλα Κατσικά-ΑΟ Κοσμηράς

Αγροτικός Καστρίτσας-Αγία Μαρίνα

ΠΑΣ Μέτσοβο-Τιτάν Λογγάδων

10η αγωνιστική -27η

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΑΟ Ανατολής

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Θύελλα Ελεούσας

Άτλας Χουλιαράδες-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αστήρ Αμφιθέας-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

ΠΑΟ Κουτσελιού-Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Σταυρακίου-Θύελλα Κατσικά

Αετός Νήσου-Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΣ Μέτσοβο

Τιτάν Λογγάδων -Αγία Μαρίνα

11η αγωνιστική 28η

ΑΟ Ανατολής-Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Πίνδος Κόνιτσας-Άτλας Χουλιαράδες

Θύελλα Κατσικά-Αστήρ Αμφιθέας

Αγροτικός Καστρίτσας-ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΣ Μέτσοβο-ΑΟ Σταυρακίου

Τιτάν Λογγάδων -Αετός Νήσου

Αγία Μαρίνα-ΑΟ Κοσμηράς

12η αγωνιστική-29η

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Ελεούσας-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Θύελλα Κατσικά

Άτλας Χουλιαράδες-Αγροτικός Καστρίτσας

Αστήρ Αμφιθέας-ΠΑΣ Μέτσοβο

ΠΑΟ Κουτσελιού-Τιτάν Λογγάδων

ΑΟ Σταυρακίου-Αγία Μαρίνα

ΑΟ Κοσμηράς-Αετός Νήσου

 13η αγωνιστική-30η

ΑΟ Ανατολής-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Θύελλα Κατσικά-Θύελλα Ελεούσας

Αγροτικός Καστρίτσας-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΣ Μέτσοβο-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Τιτάν Λογγάδων -Άτλας Χουλιαράδες

Αγία Μαρίνα-Αστήρ Αμφιθέας

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΟ Κουτσελιού

Αετός Νήσου-ΑΟ Σταυρακίου

14η αγωνιστική-31η

Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Ανατολής

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Θύελλα Κατσικά

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αγροτικός Καστρίτσας

Θύελλα Ελεούσας-ΠΑΣ Μέτσοβο

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Αγία Μαρίνα

Άτλας Χουλιαράδες-ΑΟ Κοσμηράς

Αστήρ Αμφιθέας-Αετός Νήσου

ΑΟ Σταυρακίου-ΠΑΟ Κουτσελιού

15η αγωνιστική-32η

ΑΟ Ανατολής-Θύελλα Κατσικά

Αγροτικός Καστρίτσας-Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Μέτσοβο-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Τιτάν Λογγάδων -ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αγία Μαρίνα-Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Κοσμηράς-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Αετός Νήσου-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΟ Σταυρακίου-Άτλας Χουλιαράδες

ΠΑΟ Κουτσελιού-Αστήρ Αμφιθέας

 

16η αγωνιστική-33η

Αγροτικός Καστρίτσας-ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Κατσικά-ΠΑΣ Μέτσοβο

Πίνδος Κόνιτσας-Τιτάν Λογγάδων

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Αγία Μαρίνα

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΟ Κοσμηράς

Θύελλα Ελεούσας-Αετός Νήσου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου-ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΠΑΟ Κουτσελιού

Αστήρ Αμφιθέας-Άτλας Χουλιαράδες

 

17η αγωνιστική-34η

ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Μέτσοβο

Τιτάν Λογγάδων -Αγροτικός Καστρίτσας

Αγία Μαρίνα-Θύελλα Κατσικά

ΑΟ Κοσμηράς-Πίνδος Κόνιτσας

Αετός Νήσου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

ΑΟ Σταυρακίου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΠΑΟ Κουτσελιού-Θύελλα Ελεούσας

Αστήρ Αμφιθέας-Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Άτλας Χουλιαράδες-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Σχολιασμος