Οι διαιτητές των αγώνων σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

25.11.2021 Αναγνώστηκε 876 φορές #Eρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων Α', Β' και Γ' κατηγορίας που θα διεξαχθούν στις 27 και 28 Νοεμβρίου.

Οι διαιτητές των αγώνων σε Α', Β' και Γ' κατηγορία
Καλύβας
Χρήστος Καλύβας

Α’ κατηγορία

Α’ όμιλος

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

15:00

Κόνιτσα-Σταυράκι: Κατσικογιάννης (Λιόντος-Ευαγγέλου)

17:30

Νεοχωρόπουλο-Πέραμα: Μπούμπας (Γεωργίου Χ.-Τσάντας0

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

15:00

Αγρ.Αστ. Άνω Καλαμά-Κράψη: Μαγγιώρος (Θανασιάς-Σιόντης)

Ροδοτόπι-Νησί: Χατζηπαναγιώτου (Ευαγγέλου-Πάνος Σ.)

Αγία Μαρίνα-Ελεούσα: Νέος (Κοσίνας-Τσάντας)

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

15:00

Λογγάδες-Ανατολή: Νέος (Γεωργίου Β.-Παύλου)

Σερβιανά-Ασβεστοχώρι: Βλάχος (Πάνος-Κολιός)

Καστρίτσα-Κοσμηρά: Χριστοφορίδης (Μωυσιάδης-Αρβανίτης)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

15:00

Κατσικά-Μιρασιάτες: Σταματελόπουλος (Διαμάντης Λ.-Παπαδόπουλος)

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Δροσοχώρι: Τασιούλας (Κυριαζή-Χάλκης)

 

Β’ κατηγορία

Α’ όμιλος

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

15:00

Βουνοπλαγιά-ΑΕ Γιάννενα: Θανασιάς (Πασιάς-Γώγου)

Περίβλεπτος-Πετσάλι: Σίσκας (Μπαντής-Μπλέτσας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

15:00

Αμπελόκηποι-Κεφαλόβρυσο: Βλάχος (Μπαντής-Κολιοφούκας)

Αμφιθέα-Πανζαγορισιακός: Σιαμέτης (Τσιάρας-Χαρίσης)

17:15

Βελισσάριο-Κάστρο: Σιώμος (Διαμαντόπουλος-Μπλέτσας)

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

15:00

Δαφνούλα-Ελληνικό: Σιαμέτης (Διαμάντης Λ.-Τσιάρας)

Νεοκαισάρεια-Κουτσελιό: Μαγγιώρος (Σιόντης-Κοσίνας)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

15:00

Ηλιόκαλη-Μουσιωτίτσα: Παπαδημητρίου (Παύλου-Σηπάκη)

Συρράκο-Αετορράχη: Χριστοφορίδης (Γώγου-Διαμαντόπουλος)

Πλατανιά-Πράμαντα: Πασιάς (Τσίτος-Δρόσος)

Ραφταναίοι-Ρωμανό: Αρβανίτης (Γούκος-Γεωλδάσης)

 

Γ’ κατηγορία

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

11:30

Ήφαιστος Αβγού-Τίγρεις: Κυριαζή (Τασιούλας-Χάλκης)

12:00

Απείθαρχος-Μάρμαρα: Σταματελόπουλος (Δρόσος-Ηλία)

Ε.Α.Σ.Μαχητής Ιωαννίνων-Περιστέρι: Παπαδόπουλος Ν. (Σηπάκη-Τσίτος)

19:30

Επισκοπικό-Κρανούλα: Γεωλδάσης (Σιώμος-Τζίμα)

Σχολιασμος