Οι διαιτητές των αγώνων σε Α', Β' και Γ' κατηγορίας

21.10.2021 Αναγνώστηκε 955 φορές #Eρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Οκτωβρίου.

Οι διαιτητές των αγώνων σε Α', Β' και Γ' κατηγορίας
Καλύβας
Χρήστος Καλύβας

Α’ κατηγορία

Α’ όμιλος

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

17:00

Χουλιαράδες-Νησί: Τασιούλας (Κολιός-Γεωργίου Χ.)

18:45

Νεοχωρόπουλο-Σταυράκι: Ντάρας (Κόλλιας-Πάνος Σ.)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

16:00

Ροδοτόπι-Κράψη: Κατσικογιάννης (Λιόντος-Ευαγγέλου)

Αγρ.Αστ.Άνω Καλαμά-Πέραμα: Χριστοφορίδης (Τασιούλας-Αρβανίτης)

Ελεούσα-Κόνιτσα: Τζόβας (Θανασιάς-Σιόντης)

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

16:00

Μέτσοβο-Ασβεστοχώρι: Νέος (Τσάντας-Ευαγγέλου)

Σερβιανά-Ανατολή: Μαγγιώρος (Γεωργίου Β.-Κατσουλίδου)

Κοσμηρά-Κατσικά: Μπούμπας (Γκέλης-Σιώμος)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

16:00

Λογγάδες-Δροσοχώρι: Σταματελόπουλος (Διαμάντης Λ.-Παύλου)

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Μικρασιάτες: Μαγγιώρος (Κόλλιας-Παπαδημητρίου)

 

Β’ κατηγορία

Α’ όμιλος

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

16:00

Κάστρο-Πανζαγορισιακός: Χριστοφορίδης (Σιόντης-Παύλου)

Αμφιθέα-Κεφαλόβρυσο: Κατσικογιάννης (Διαμάντης Λ.-Μπλέτσας)

Πεντέλη-ΑΕ Γιάννενα: Τζόβας (Θανασιάς-Βλάχος)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

16:00

Πετσάλι-Αμπελόκηποι: Παπαδόπουλος (Σιώμος-Διαμαντόπουλος)

17:00

Βελισσάριο-Κληματιά: Γεωργίου Χ. (Κατσουλίδου-Πλόσκας)

 

Β’ όμιλος

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

16:00

Δαφνούλα-Αετορράχη: Λιόντος (Κολιοφούκας-Σιαμέτης)

Κουτσελιό-Συρράκο: Κυριαζή (Χάλκης-Μπαδήμας)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

16:00

Νεοκαισάρεια-Μουσιωτίτσα: Βλάχος (Μπαντής-Γούκος)

Ηλιόκαλη-Ρωμανό: Ντάρας (Χάλκης-Μπλέτσας)

Ραφταναίοι-Πράμαντα: Σιαμέτης (Τσίτος-Γώγου)

Πλατανιά-Ελληνικό: Μπαδήμας (Σηπάκη-Γεωλδάσης)

 

Γ’ κατηγορία

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

12:00

Κρανούλα-Ήφαιστος Αβγού: Τασιούλας (Ηλία-Παπαδόπουλος Γ.)

Απείθαρχος-Τίγρεις: Σιώμος (Τζίμα-Διαμαντόπουλος)

18:00

Περιστέρι-Επισκοπικό: Κυριαζή (Δρόσος-Τσιάρας)

19:30

Μάρμαρα-Δαβάκης: Παπαδημητρίου (Τσίτος-Μπαντής)

Σχολιασμος